Zespół

Barbara Kosmala - Jest kierownikiem Poradni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Empatia, psychologiem, dyplomowanym i certyfikowanym psychoterapeutą. Ukończyła studia psychologiczne ze specjalizacją psychologia kliniczna i osobowości. Uczestniczyła w licznych warsztatach, konferencjach, szkoleniach, treningach rozwojowych. Ukończyłam m.in. dwuletnie podyplomowe studium w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz czteroletnie podyplomowe studium w podejściu integracyjnym. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty uzyskany w Health Professions Council w Wielkiej Brytanii oraz Completion Certificate przyznany przez Oxford Cognitive Therapy i Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ma doświadczenie w prowadzeniu konsultacji psychologicznych, terapii indywidualnej oraz grupowej, warsztatów w zakresie: empatycznej komunikacji, treningu umiejętności społecznych osób pracujących z ofiarami przemocy, warsztatów umiejętności wychowawczych, interwencji w kryzysie samobójczym, pomocy w żałobie, doświadczeniu traumatycznym, w zaburzeniach lękowych, kryzysach w związku, pomocy DDA i ofiarom przemocy.

Od 2002 roku prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Specjalizuje się w udzielaniu pomocy osobom borykającym się z trudnościami w relacjach partnerskich, rodzinnych, w relacjach z dziećmi. Pomaga w przezwyciężaniu różnorodnych trudności emocjonalnych. Wspiera i ukierunkowuje w pokonywaniu sytuacji kryzysowych. Pomaga wzmocnić pewność siebie i zwiększyć samoocenę. Zajmuje się pomocą Dorosłym Dzieciom Alkoholików (DDA) i Dzieciom z Rodzin Dysfunkcyjnych (DDD), ofiarom  mobbingu i przemocy.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, lubi fotografować oraz eksperymentować kulinarnie.

 

Co o nas mówią?

,,Mój stan nie był najlepszy, ale już nasze pierwsze spotkanie spowodowało, że poczułam, że jest w stanie mi pomóc. Intuicja mnie nie myliła! Dzięki współpracy z Panią Basią powróciłam do równowagi i uwierzyłam w siebie. Pani Basia jest psychologiem, z którym sesje wyglądają jak spotkanie z przyjacielem przy dobrej filiżance herbaty. Jest osobą wyjątkowo empatyczną, ciepłą i wydobywającą z pacjenta najlepsze cechy."                                                            

                                                                                                               (kobieta, lat 28)

,,Trafiając do pani Basi, trafiłam najlepiej jak mogłam! Jest profesjonalna a jednocześnie stwarza atmosferę, w której chce się zwierzać, rozmawiać. Naprawdę z wielką przyjemnością jeździłam na nasze spotkania. Terapia z panią Basią zmieniła moje życie i polecam ją wszystkim, którzy tak jak ja, chcą "stanąć na nogi"."

                                                                                                             (kobieta, lat 38)

,,Uwazam Pania Basie za baaaardzo dobrego psychologa i terapeute,  potrafi sluchac pacjenta, ale i wymagac od niego zaangazowania. Rzetelność, przygotowanie do spotkania, starannosc, mily ton glosu, ciepla i pozytywna energia to cechy ktore charakteryzuja Pania Barbare. Kolejna bardzo istotna rzecz to taka, ze odczuwalem duze zaufanie i chec otworzenia sie bez skrepowania, a to w terapi jest chyba kluczowe. Miala wielki wplyw na poprawe mojego stanu zdrowia!" 

                                                                                                         (mężczyzna, lat 37)

Ewa Wiszenko - Coach i trener umiejętności interpersonalnych. Od wielu lat pracuje dla ludzi (najpierw w dużej firmie, jako menedżer, a później jako konsultant i trener). Wiedzę psychologiczną zdobyła na studiach podyplomowych z zakresu psychologii w pracy z ludźmi oraz w szkole coachingu Co-Active Coaching CTI (akredytacja International Coach Federation). Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z małżeństwami (komunikacja).

Specjalizuje się w pomocy ludziom, którzy znaleźli się na rozstaju dróg życiowych (w rolach małżeńskich, rodzicielskich) oraz zawodowych. Pomaga także tym, którzy chcieliby rozwijać się w wybranym kierunku w rozpoznawaniu potencjału, talentów i możliwości na drodze prowadzącej do zrównoważonego życia.  

Prywatnie jest żoną i mamą dwóch synów. Poza pracą zawodową tworzy kompozycje roślinne w ogrodzie, a w kuchni - nowe smaki i potrawy.

Co o nas mówią?

“Panią Ewę wyróżnia długie doświadczenie w obszarze podnoszenia osobistych kompetencji, wysoki poziom wewnętrznej spójności i uczciwości oraz głęboka zdolność do słuchania i wydobywania tego, co ukryte.

Dzięki spotkaniom trenerskim udało mi się opanować zakłócające emocje towarzyszące niepowodzeniom. Kolejnym krokiem było wytyczenie ścieżki rozwoju, którą obecnie kontynuuję.

Gorąco polecam Panią Ewę jako trenera w rozwoju zawodowym i osobistym”

(DB, mężczyzna, 30 lat)

 

Promocje

 Nastolatek w rodzinie - pierwsza konsultacja 50% zniżki.

 

Pozostałe

Kontakt

,,Empatia" Poradnia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Szekspira 4/417; 01-913 Warszawa, kl. 13; ok. 7 -10 min. od Metra Wawrzyszew

E-mail: basia.kosmala@wp.pl
Telefon: 663-612-822