Zespół

Barbara Kosmala - Jestem psychologiem, dyplomowanym i certyfikowanym psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalizacją psychologia kliniczna i osobowości. Uczestniczyłam w licznych warsztatach, konferencjach, szkoleniach, treningach rozwojowych. Ukończyłam m.in. dwuletnie podyplomowe studium w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz czteroletnie podyplomowe studium w podejściu integracyjnym. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty uzyskany w Health Professions Council w Wielkiej Brytanii oraz Completion Certificate przyznany przez Oxford Cognitive Therapy i Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Mam doświadczenie w prowadzeniu konsultacji psychologicznych, interwencji kryzysowej, terapii indywidualnej oraz grupowej, warsztatów w zakresie: empatycznej komunikacji, treningu umiejętności społecznych osób pracujących z ofiarami przemocy, warsztatów umiejętności wychowawczych, interwencji w kryzysie samobójczym, pomocy w żałobie, doświadczeniu traumatycznym, w zaburzeniach lękowych, kryzysach w związku, pomocy DDA i ofiarom przemocy.

Od 2002 roku prowadziłam psychoterapię osób dorosłych. Praktykę zdobywałam na licznych stażach. Specjalizuję się w udzielaniu pomocy osobom borykającym się z trudnościami w relacjach partnerskich, rodzinnych, w relacjach z dziećmi. Pomagamm w przezwyciężaniu różnorodnych trudności emocjonalnych. Wspieram i ukierunkowuję w pokonywaniu sytuacji kryzysowych. Pomagam wzmocnić pewność siebie i zwiększyć samoocenę. Zajmuję się pomocą Dorosłym Dzieciom Alkoholików (DDA) i Dzieciom z Rodzin Dysfunkcyjnych (DDD), ofiarom  mobbingu i przemocy.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Lubię fotografować, eksperymentować kulinarnie, słuchać muzyki jazzowej oraz podróżować.

 

Co o mnie mówią?

,,Mój stan nie był najlepszy, ale już nasze pierwsze spotkanie spowodowało, że poczułam, że jest w stanie mi pomóc. Intuicja mnie nie myliła! Dzięki współpracy z Panią Basią powróciłam do równowagi i uwierzyłam w siebie. Pani Basia jest psychologiem, z którym sesje wyglądają jak spotkanie z przyjacielem przy dobrej filiżance herbaty. Jest osobą wyjątkowo empatyczną, ciepłą i wydobywającą z pacjenta najlepsze cechy."                                                            

                                                                                                               (kobieta, lat 28)

,,Trafiając do pani Basi, trafiłam najlepiej jak mogłam! Jest profesjonalna a jednocześnie stwarza atmosferę, w której chce się zwierzać, rozmawiać. Naprawdę z wielką przyjemnością jeździłam na nasze spotkania. Terapia z panią Basią zmieniła moje życie i polecam ją wszystkim, którzy tak jak ja, chcą "stanąć na nogi"."

                                                                                                             (kobieta, lat 38)

,,Uwazam Pania Basie za baaaardzo dobrego psychologa i terapeute,  potrafi sluchac pacjenta, ale i wymagac od niego zaangazowania. Rzetelność, przygotowanie do spotkania, starannosc, mily ton glosu, ciepla i pozytywna energia to cechy ktore charakteryzuja Pania Barbare. Kolejna bardzo istotna rzecz to taka, ze odczuwalem duze zaufanie i chec otworzenia sie bez skrepowania, a to w terapi jest chyba kluczowe. Miala wielki wplyw na poprawe mojego stanu zdrowia!" 

                                                                                                         (mężczyzna, lat 37)


 

 

Aktualności

    Pozostałe

    Kontakt

    ,,Empatia" Poradnia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
    ul. Szekspira 4/417; 01-913 Warszawa, kl. 13; ok. 7 -10 min. od Metra Wawrzyszew

    E-mail: basia.kosmala@wp.pl