Zespół

Barbara Kosmala - Jestem psychologiem, dyplomowanym i certyfikowanym psychoterapeutą. Od 2008 roku pomagam osobom z różnorodnymi problemami, pracując integracyjnie. Ukończyłam podyplomowe szkolenie w podejściu poznawczo-behawioralnym (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej) oraz podyplomowe studia w podejściu integracyjnym (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia SWPS). Posiadam certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnego przyznany przez Oxford Cognitive Therapy Centre & Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, dyplom studiów psychoterapeutycznych z wynikiem bardzo dobrym wydany przez Profesjonalną Szkołę Psychoterapii SWPS PTP, dyplom magisterskich studiów wyższych z wynikiem bardzo dobrym uzyskanym na kierunku psychologii klinicznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Od wielu lat pracuję z osobami zmagającymi się z różnego rodzaju trudnościami (zaburzeniami pod postacią somatyczną, np. zespołem jelita drażliwego, depresją, zaburzeniami lękowymi, stresem, obniżoną odpornością psychiczną). Posiadam doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, będącymi w kryzysie życiowym, mającymi trudność w nawiązaniu i utrzymaniu pozytywnych relacji z innymi. Udzielam profesjonalnego wsparcia osobom z niską samooceną. Pracuję również w terapii schematów z osobami.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologiznego i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Lubię fotografować, eksperymentować kulinarnie, słuchać muzyki jazzowej, podróżować.

 

 

 

 

Co o mnie mówią?

 

,,Mój stan nie był najlepszy, ale już nasze pierwsze spotkanie spowodowało, że poczułam, że jest w stanie mi pomóc. Intuicja mnie nie myliła! Dzięki współpracy z Panią Basią powróciłam do równowagi i uwierzyłam w siebie. Pani Basia jest psychologiem, z którym sesje wyglądają jak spotkanie z przyjacielem przy dobrej filiżance herbaty. Jest osobą wyjątkowo empatyczną, ciepłą i wydobywającą z pacjenta najlepsze cechy."                                                            

 

                                                                                                               (kobieta, lat 28)

 

 

,,Trafiając do pani Basi, trafiłam najlepiej jak mogłam! Jest profesjonalna a jednocześnie stwarza atmosferę, w której chce się zwierzać, rozmawiać. Naprawdę z wielką przyjemnością jeździłam na nasze spotkania. Terapia z panią Basią zmieniła moje życie i polecam ją wszystkim, którzy tak jak ja, chcą "stanąć na nogi"."

                                                                                                         (kobieta, lat 38)

,,Uwazam Pania Basie za baaaardzo dobrego psychologa i terapeute,  potrafi sluchac pacjenta, ale i wymagac od niego zaangazowania. Rzetelność, przygotowanie do spotkania, starannosc, mily ton glosu, ciepla i pozytywna energia to cechy ktore charakteryzuja Pania Barbare. Kolejna bardzo istotna rzecz to taka, ze odczuwalem duze zaufanie i chec otworzenia sie bez skrepowania, a to w terapi jest chyba kluczowe. Miala wielki wplyw na poprawe mojego stanu zdrowia!" 

                                                                                                         (mężczyzna, lat 37)


 

 

Aktualności

    Pozostałe

    Kontakt

    ,,Empatia" Poradnia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
    ul. Szekspira 4/417; 01-913 Warszawa, kl. 13; ok. 7 -10 min. od Metra Wawrzyszew

    E-mail: basia.kosmala@wp.pl